Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: поліція/ покуратура/ СБУ у Прилуках

Звичайні оголошення

У сфері «охорона і безпека» багато професій можуть бути небезпечними. До таких можна віднести і поліцейського, прокурора, СБУ. Про першого знають всі. Багато хлопчиків і дівчаток в дитинстві хотіли працювати в поліції: захищати мирних жителів, контролювати правопорядок, ловити злочинців. Про роботу поліцейських знають усі. Сьогодні кожен бажаючий зможе піти на службу в поліцію. Головне - відповідати вимогам: бути повнолітнім громадянином України, мати гарне фізичне та емоційне здоров'я, відмінну фіз.подготовка, повну загальну середню освіту, чисте минуле, вільно володіти українською мовою.

Для працівників СБУ параметри відбору трохи складніше. Кандидат проходить складні перевірки, тому що робота в службі безпеки пов'язана з державними справами і дуже серйозна. Точна так само, як і професія прокурора. Її представник бере участь у судових процесах, розкриває справи, займається розслідуванням правопорушень.

Якщо ви хочете знайти вакансії на одну з цих спеціальностей у Прилуках - дивіться на цій сторінці Ogolosha.ua. На нашій дошці ви зможете відсортувати оголошення за датою їх появи на сайті, видом зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами. Якщо ви хочете збільшити шанси працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме в однойменній категорії. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше