Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: консультант торгового залу у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Дівчина, 17 років, закінчила школу(11 класів) Шукаю вакансію роботи, бажано офіційне працевлаштування, без досвіду. Маю досвід працювати нянею. Навчали бути продавцем у продуктовому магазині... Кого цікавить пишіть Viber або Telegram!
30.10.2022
Сокиряни, Чернівецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант торгового залу
Договірна
У Всеукраїнській мережі магазинів «АВРОРА» мультимаркет, яка реалізує товари промислової групи, у звязку з динамічним розвитком та розширенням мережі у Вашому місті, відкрита вакансія «Продавець торговельного залу»Ти можеш реалізуватися та розвивати себе разом з нами.Ми п...
09.10.2022
Вижниця, Чернівецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант торгового залу
7 500 грн
У Всеукраїнській мережі магазинів «АВРОРА» мультимаркет, яка реалізує товари промислової групи, у зв’язку з динамічним розвитком та розширенням мережі у Вашому місті, відкрита вакансія «Продавець торговельного залу»Ти можеш реалізуватися та розвивати себе разом з нами.Ми...
21.01.2022
Чернівці, Чернівецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант торгового залу
12 100 грн

Консультантів торгового залу ми зустрічаємо майже кожен день. У будь-якому магазині, будь то супермаркет з продуктами, величезний гіпермаркет, затишний шоу-рум з одягом або салон автомобілів, є люди, які завжди раді підказати та допомогти покупцеві. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, розкажуть всі нюанси користування товаром і правильно його запакують.

Крім цього, фахівець повинен:
- прийняти товар;
- перевірити його на наявність шлюбу;
- розмістити продукцію;
- стежити за цінниками, якістю і кількістю асортименту;
- продавати;
- підтримувати чистоту.

У додаткові обов'язки цієї посади може входити:
- розрахунок на касі;
- видача та упаковка покупок;
- участь в інвентаризації;
- складання касової звітності;
- формування сумки інкасатора.

Роботодавці готові брати людей без досвіду роботи. Але є вимоги, яким повинен відповідати кандидат: комунікабельність, стресостійкість, організованість, середня освіта, базові знання ПК та розуміння продукції. У багатьох магазинах фахівці працюють в гнучкому графіку, тому дана вакансія зможе підійти студентам і людям, які шукають додатковий заробіток.

Знайти роботу консультантом торгового залу у Чернівецькій області допоможе Ogolosha.ua. За допомогою системи фільтрів, на порталі можна підібрати оголошення під особисті переваги: ​​вид зайнятості, освіту, рівень заробітної плати. Також можна вибрати тільки найновіші вакансії, налаштувавши їх за часом публікації на сайті.

Детальніше