Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Роздрібна торгівля - Продажі у Криму

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Требования: уверенный пользователь ПК, аккуратность, нацеленность на результат Обязанности: поиск новых сотрудников, оформление заказов, консультирование клиентов Условия работы: скидки на товар магазина 20%, процент от продаж к зарплате, автобонус Писать на почту ponamarl@bk....
28.08.2021
Алупка, Крим
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер з продажу
10 000 грн
Работа водителем, Ситимобил, Яндекс,, ПОДКЛЮЧЕНИЕ, Аренда
Пoдключениe водитeлeй к работе такси — CИTИМОБИЛ, Яндекс тaкси + Uber. Moжeтe подключиться на свoeм авто или можем предложить авто в аренду.✅Огромный выбор автомобилей — AKПП/МKПП/Гaз/Бeнзин ✅Гpафик paботы — cвободный ✅Работайте, когда вам удобно и сколько удобно. ✅Заказ...
13.07.2021
Севастополь, Крим
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Інші посади в сфері Роздрібна торгівля/ Продажі
Договірна

Усе життя людства пов'язана з продажем і торгівлею. Це одна з найважливіших сфер діяльності. Кожен день ми здійснюємо покупки товарів або послуг: в супермаркетах, магазинах, кіосках, салонах, інтернеті й т.д. Тому й робота у Криму в цій галузі завжди актуальна.

У даній рубриці Ogolosha.ua представлені вакансії в роздрібній торгівлі. Область спрямована на продаж продукції безпосередньо кінцевим споживачам для їх особистого користування. Тут можна знайти роботу продавцем, касиром, адміністратором торгового залу, товарознавцем, мерчендайзером, супервайзером, оператором АЗС, менеджером зі збуту тощо.

Оголоша стане в нагоді не тільки тим, хто шукає роботу у Криму, а й тим, хто її надає. Якщо ви роботодавець, який в пошуці співробітників - залишайте оголошення на нашому сайті. Розміщення публікацій не вимагає платні й не займе багато часу. Досить зробити всього три кроки - натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати потрібну рубрику та підрубрики, заповнити форму й додати текстовий опис з фото. Кількість публікацій необмежена.

Детальніше