Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: торговий представник у Рівненській області

Звичайні оголошення

Магазини та ресторани займаються реалізацією готового продукту. У закладах громадського харчування страви готуються з продуктів, які поставляються від компаній, що виробляють її. У супермаркетах і невеликих магазинчиках на полицях ми бачимо товар, який власники закупили у постачальників. Сполучною ланкою між замовником і виробником є ​​торговий представник. Це людина, яка реалізує продукцію організації точкам, де відбувається її збут користувачеві. Він проводить презентації, розповідає про товар, показує всі переваги, укладає угоду і контролює постачання продукції на точки, заповнює документацію. Агент також може контролювати розширення асортименту, залишки, іноді займається розкладкою.

Більшість роботодавців шукають людей з автомобілем, адже доведеться багато переміщатися по місту (можливо, і за його межі) і працювати за ненормованим графіком. Також ця посада підійде людям, які не хочуть працювати на ставку і вважають за краще, щоб їх зарплата залежала тільки від якості їх діяльності.

Знайти вакансії за фахом "торговий представник" допоможе Ogolosha.ua. Тут є пропозиції для досвідчених і для людей без досвіду, на повну або часткову зайнятість. За допомогою системи фільтрів можна налаштувати рівень заробітної плати, вид зайнятості, освіту і т.д. Якщо ви шукаєте співробітника, то Оголоша стане в нагоді і вам. Розміщуйте пост на сайті - це абсолютно безкоштовно і не займе багато часу, а кількість публікацій необмежена.

Детальніше