Завантаження

Рус
Страхування
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Страхування

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ищем Страхового агента
Требуется страховой агент с опытом работы не менее года.
08.03.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Страхування > Страхування життя
Я відкрила особисту справу, посередницьку діяльності у сфері страхування життя, шукаю 3-4 Партнера для співпраці, графік роботи вільний, заробіток від вироботку, є вихід на пасивний дохід, я Приватний підприємець на вид діяльності «Страхового бізнесу в Україні». Так як такі п...
08.02.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Страхування > Страхування життя
5 000 у.о.

Слово страхування знайоме всім. Практично кожен власник машини, квартири, будинка, бізнесу стикався з цим поняттям. Багато хто, окрім майна, страхують і своє життя. Навіть в громадському транспорті в вартість квитка входить страховка. Тому дана сфера сьогодні дуже популярна.

З кожним роком в Україні збільшується кількість компаній, які працюють у цій галузі. Відповідно, в ній з'являється все більше вакансій. На Ogolosha.ua зможуть знайти роботу і аварійний комісар, і страховий агент, і андеррайтер, і верифікатор, і страховий консультант, і багато інших фахівців у цій сфері.

Щоб знайти потрібну пропозицію, досить ввести ключові слова в пошуковий рядок або вибрати відповідну рубрику. Не втрачайте час, а скоріше переходите до перегляду оголошень! Робота мрії вже чекає на вас!

Детальніше