Завантаження

Рус
Страхування
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Страхування у Києві

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ищем Страхового агента
Требуется страховой агент с опытом работы не менее года.
08.03.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Страхування > Страхування життя
Я відкрила особисту справу, посередницьку діяльності у сфері страхування життя, шукаю 3-4 Партнера для співпраці, графік роботи вільний, заробіток від вироботку, є вихід на пасивний дохід, я Приватний підприємець на вид діяльності «Страхового бізнесу в Україні». Так як такі п...
08.02.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Страхування > Страхування життя
5 000 у.о.

Зі сферою страхування стикається практично кожен. При виїзді за кордон ми оформляємо страховку. Також страхуємо автомобіль, квартиру та інше майно. Деякі - застраховують своє життя. Тому дана галузь сечас дуже популярна.

У ній існує багато професій, які пов'язані між собою. Наприклад, аварійний комісар - розслідує страхові випадки, агент зі страхування - продає страхові поліси, андеррайтер - оцінює ризики і здійснює правильні розрахунок виплат, верифікатор - фахівець по-безконтактного визначення брехні і ін.

Знайти роботу за цими та багатьма іншими спеціальностями у Києві допоможе Ogolosha.ua. На сайті щодня публікуються сотні вакансій. Дошка має зручний рубрикатор, систему фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Завдяки їм, на Оголоша можна відшукати що-завгодно легко і швидко.

Детальніше