Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: покоївка у Рівненській області

Звичайні оголошення

Для роботи покоївкою немає необхідності закінчувати навчальні заклади й отримувати диплом. Вимоги роботодавців, в основному, обмежуються акуратністю, ввічливістю і доброзичливістю. Опанувати цю професію зможе будь-яка людина. Але варто пам'ятати, що вона не з легких, і обов'язки в покоївок досить стомлюючі.

Завдання у людини, яка займає таку посаду, безпосередньо залежать від місця його роботи. Це може бути гуртожиток, частий будинок або готель. У перших двох випадках розповісти детально про функціонал складно, тому що все залежить від роботодавця. У готелях є стандарти, яким вони повинні дотримуватися, і обов'язки покоївок не сильно відрізняються. До головних можна віднести: проведення регулярного вологого прибирання, заміна постільної білизни, рушників, халатів (при виїзді мешканців), наповнення міні-барів (якщо такі є).

Знайти роботу покоївкою у Рівненській області ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна і розмістити вакансію. Для здобувачів також є окрема категорія, де вони можуть додати своє резюме. Публікація оголошень на Оголоша абсолютно безкоштовна, і немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше