Завантаження

Рус
Оренда землі
Призначення
Житлова забудова
Комерційне
Сільгосппризн
Рекреаційне
Природно-заповідне призначення
Будівлі на ділянці
Немає будівель
Тимчасова будова
Розпочате будівництво
Капітальна будова
Комунікації
Немає
Газ
Водопровід
Каналізація
Електрика
Телефон

Оренда землі у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Здам в оренду 35 га і 134 га в Ковельському районі
Волинська область, Ковельський район. Здам в оренду (суборенду) 2 ділянки 35 га и 134 га. Оренда можлива від 1 до 5 років. 35 га не оброблялись останні 5 років. 134 га розпахані и продисковані в 2021 році. Але нічого не вирощувалось. Є пропозиція в Ківерському районі. Докладніш...
18.08.2022
Ковель, Волинська область
Нерухомість > Оренда землі
7 500 грн

Купівля землі в місті або передмісті обійдеться в серйозну суму, значно простіше і дешевше орендувати її. Знайти підходящу пропозицію у Волинській областй допоможе електронна дошка оголошень Ogolosha.ua.

На сайті опубліковано чимало інформації по оренді земельних ділянок під житлову забудову і комерційне будівництво, а земель сільськогосподарського призначення для вирощування овочів і фруктів. Для зручності підбору є функція пошуку і система фільтрів, вони заощадять час і швидко знайдуть прийнятний варіант. Кожен пункт каталогу забезпечено докладним описом, багато хто має роз'яснювальні фото.

Ресурс оголоша стане незамінним помічником і для тих, хто хоче здати в оренду землю. Опублікувати тут безкоштовний пост про здачу може як приватний власник, так і будь-яка компанія.

Детальніше