Завантаження

Рус
Оренда землі
Призначення
Житлова забудова
Комерційне
Сільгосппризн
Рекреаційне
Природно-заповідне призначення
Будівлі на ділянці
Немає будівель
Тимчасова будова
Розпочате будівництво
Капітальна будова
Комунікації
Немає
Газ
Водопровід
Каналізація
Електрика
Телефон

Оренда землі у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
-38%
Оренда земельної ділянки за адресою: м. Луцьк вул. Рівненська, 76а.
Розташування – земельна ділянка знаходиться на території Луцькпластмас.Адреса - м. Луцьк, Рівненська, 76а.Характеристики: площа – 60 сот., рівна, огороджена по периметру прямокутної форми ділянка, можливість облаштування окремого заїзду.Хороші орендні канікули на обл...
60 сот.
Посередник
Комерційне
21.12.2023
Луцьк , Волинська область
Нерухомість > Оренда землі
25 000 грн
ТоргТорг
Фермерське господарство візьме в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення на території колишніх Прилуцької, Озерцівської, Жидичинської, Княгининівської, Іванчицівської, Рокинівської рад. Офіційна оренда терміном на 7 (сім) років, своєчасна виплата оренди (кошти,...
1 сот.
1 km
Власник
Сільгосппризн
18.04.2023
Луцьк , Волинська область
Нерухомість > Оренда землі
5 000 грн
ТоргТорг

Купівля землі в місті або передмісті обійдеться в серйозну суму, значно простіше і дешевше орендувати її. Знайти підходящу пропозицію у Волинській областй допоможе електронна дошка оголошень Ogolosha.ua.

На сайті опубліковано чимало інформації по оренді земельних ділянок під житлову забудову і комерційне будівництво, а земель сільськогосподарського призначення для вирощування овочів і фруктів. Для зручності підбору є функція пошуку і система фільтрів, вони заощадять час і швидко знайдуть прийнятний варіант. Кожен пункт каталогу забезпечено докладним описом, багато хто має роз'яснювальні фото.

Ресурс оголоша стане незамінним помічником і для тих, хто хоче здати в оренду землю. Опублікувати тут безкоштовний пост про здачу може як приватний власник, так і будь-яка компанія.

Детальніше