Завантаження

Рус
Меблі
Вид меблів

Меблі для ванної кімнати у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Купіль у баню, купель, купель офуро, невеликий внутрішній басейн – дог
Виробництво купелей у баню, сауну за індивідуальними розмірами та десятки стандартних варіантів! Кутова купіль, квадратна купель, круглий басейн у приміщенні. Можливість обрати глибину, додати драбину, підсвітку, гідромасажні форсунки та фільтрацію
29.06.2021
Вінниця, Вінницька область
Дім і сад > Меблі > Меблі для ванної кімнати
100 грн
Новий товар
ТоргТорг

Меблі для ванної кімнати повинна бути не тільки естетичними, але й практичними, простими у догляді, вологостійкими. Тільки обравши «правильні» предмети обстановки, ви створите в цьому приміщенні комфортну і затишну атмосферу.

Портал Ogolosha.ua пропонує величезний вибір меблів для ванної кімнати бв і новы у Вінницькій області: різноманітні шафки, підставки під умивальник, дзеркала, полки, кошики для білизни. Ви зможете купити цілий гарнітур або окремі його компоненти.

Користуватися сайтом зручно і приємно. Оголошення розміщуються тут абсолютно безкоштовно. Не вимагає оплати і перегляд пропозицій. Вбудований механізм пошуку за лічені секунди знайде потрібне, відфільтрувавши позиції за ціною або наявності супроводжуючого фото і відсортувавши їх за часом появи в базі даних.

Детальніше