Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Ігри для РС в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продам аккаунт стим с гта5
Продам аккаунт стим, имеется вак блокировка (в кс) Игры на аккаунте - Гта 5, кс го (прайм), Дота. Продаю за такую маленькую цену иза вак бана!
27.07.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Ігри для РС
110 грн

Незважаючи на широку популярність приставок в Апостоловому, ігри для PC не здають позицій. Купити, продати їх можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В її каталозі представлені коробкові рішення (на диску) та поширювані по системі електронної дистрибуції (користувач завантажує собі ігрову програму на комп'ютер). Стрілялки, аркади, блукалки, стратегії, квести, азартні, дитячі ігри, «звичайні», колекційні, лімітовані та ексклюзивні видання – гравець будь-якого віку знайде тут щось цікаве. А приємним бонусом буде фінансова вигода – адже такі товари з рук продаються набагато дешевше, ніж в магазині, при цьому не відрізняються від нових.

Більшість такої продукції має іноземне походження, тому при покупці уточніть – є у програми російський/український переклад (повний або в форматі субтитрів). Дізнайтеся, які додаткові аксесуари будуть потрібні – лише клавіатура із мишею чи також симулятор гоночного керма, літакового штурвалу, джойстик.

Детальніше