Завантаження

Рус
Ноутбуки та аксесуари
Вид товару

Аксесуари для ноутбуків у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Универсальный блок питания DELL DK138 DA65NS3-00 65W auto/air/ac
Продам универсальный блок питания DELL DK138 DA65NS3-00 65W auto/air/ac. Для ноутбуков DELL с разъемом 7.4*5.0 мм. В комплект входит: 1. Блок питания. 2. Кабеля 2pin (длинный и короткий) для подключения к 220v с американской вилкой на конце. 3. Кабель для подключения к прикурива...
15.09.2022
Високий, Харківська область
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Аксесуари для ноутбуків
800 грн
Блок питания для ноутбука DELL 90W 7.4*5.0 mm
Продам рабочий блок питания для ноутбука DELL 90W 7.4*5.0mm. Микки Маус с американской вилкой, которую можно обрезать и установить евровилку или пользоваться переходником.
13.09.2022
Високий, Харківська область
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Аксесуари для ноутбуків
450 грн

Приємним та зручним використання ноутбуків роблять спеціальні аксесуари. Щось призначене для зручності роботи (підставки, виносні клавіатури, миші), інше - для захисту гаджету (чохли, сумки, прозорі накладки на кнопки), а без зарядного пристрою експлуатація переносного комп'ютера й зовсім неможлива. Продати чи купити аксесуари для ноутбуків у Високому пропонує дошка оголошень ogolosha.ua. В її каталозі містяться сотні нових та уживаних товарів цього профілю.

Реалізована на сайті «розумна» система пошуку дозволяє знайти потрібну річ за кілька секунд. Слід ввести її назву в пошуковий рядок, а при бажанні впорядкувати пропозиції за ціною, станом (з магазину, вживана, будь-яка) та часу їх появи в базі порталу.

Розміщувати оголошення можна абсолютно безкоштовно, доступ до них для покупців теж не потребує оплати. Видаляється інформація самим автором, після того, як вона перестане бути актуальною.

Детальніше