Завантаження

Рус
Планшети/ ел.книги /аксесуари
Вид товару

Електронні книги в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Электронная книга PocketBook 626 Touch Lux 3
Продам электронную книгу PocketBook 626 Touch Lux 3.Если вы любите читать и при этом хотите сохранить свое зрение эта специальная электронная книга для вас. Книга с сенсорным экраном и подсветкой, что позволяет читать при недостаточном освещении или в темноте и не мешать окружа...
25.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Електронні книги
2 800 грн

Компактність, мала вага, значний період автономної роботи, «дружній» очам екран – ось основні причини, чому багато хто для читання книг використовує не планшетні комп'ютери, а спеціально розроблені пристрої – е-рідери. Крім того, такі гаджети через мінімальний функціонал коштують набагато дешевше планшетів.

Ще більше заощадити на покупці можна, звернувши увагу на техніку, що вже була в експлуатації. Майже не відрізняючись за можливостями від нових приладів, вона має набагато доступнішу ціну. Купити або продати електронну книгу в Апостоловому допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. Розміщувати пропозиції тут можуть приватні особи та компанії, в каталозі представлені й товари «в магазинній упаковці». На сайті можна відразу придбати й аксесуари до нового девайсу.

Продавці та покупці працюють з базою даних оголошено абсолютно безкоштовно. За виведення на екран потрібних товарів відповідає реалізована на сайті «розумна» система пошуку з декількома фільтрами.

Детальніше