Завантаження

Рус
Техніка для дому
Вид техніки

Інша техніка для дому у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Большая пельменница СССР с клеймом и знаком качества
Продам новую пельменницу СССР, шестигранную, на удобных ножках. Тесто не рвёт. Надежное советское качество. 5 минут и пельмени готовы. Клеймо и знак качества присутствует. Перешлю укр., новой почтой, олх доставкой.
04.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Техніка для дому > Інша техніка для дому
300 грн

Різновидів побутової електроніки сьогодні настільки багато, що не вистачить і дня для їх перерахування. А за цей час з'являться нові прилади. Але не завжди техніка підходить під бюджет. Тоді її можна придбати в стані б/в на Ogolosha.ua. Колишні у вживанні девайси можуть бути дуже якісними і служити довгий час.

Не вдалося знайти у Вінницькій області прилад побутової техніки в основних категоріях - тоді вам сюди. Рубрика "інша техніка для дому" вміщує безліч різної електроніки різних видів і моделей. Наприклад, можна відшукати сушилку білизни, машинку для стрижки катишків, зволожувач повітря, стабілізатор напруги, безконтактний термометр, бойлер та інше.

На платформі реалізована система фільтрів, зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм, які допоможуть знайти необхідне за секунди. Ви хочете продати техніку? Розміщуйте оголошення на Огооша! Щодня нашу дошку відвідують тисячі користувачів, тому покупець знайдеться швидко.

Детальніше