Завантаження

Рус
Техніка для кухні
Вид техніки

Техніка для кухні у Балаклаві

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балаклава
Продам холодильник Bosch.
Продам холодильник двухкамерный Bosch.Холодильник в хорошем состоянии,рабочий.В ремонте никогда не был.Хорошо замораживает продукты ,овощи в морозильной камере.Два компрессора.В морозильной камере 3 ящика,для заморозки овощей.В охлаждающей камере полочки стеклянные.Есть полочка д...
16.11.2022
Форос, Крим
Електроніка > Техніка для кухні > Холодильники
9 200 грн

Техніка для кухні – перша покупка в новий будинок, на дачу, після серйозного ремонту в оселі. Холодильники, газові чи електричні плити, посудомийні машини, витяжки коштують чимало. Відмінний варіант – придбання кухонної техніки, що була у вжитку. У більшості випадків вона не втрачає початкової функціональності, але має помітно більш низьку ціну.

Всіх, хто бажає купити або продати вживану техніку для кухні у Балаклаві, запрошує портал ogolosha.ua. У базі – безліч оголошень, а знайти потрібне за пару секунд допоможе реалізована на сайті система пошуку з вбудованими фільтрами.

Шукаєте товари, що не були у використуванні? Вони теж представлені на веб-ресурсі, адже пропозиції тут можуть розміщувати приватні особи й компанії: магазини, виробники.

Детальніше