Завантаження

Рус
Ноутбуки та аксесуари
Вид товару

Ноутбуки та аксесуари у Балаклаві

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балаклава
планшет, ноутбуки б/у для сырья недорого
ноутбук Asus с целыми монитором, металл.корпусом отдам недорого на сырьё , экран в прекрасном состоянии не разбит на пиксели+внешне целый (мосты полетели) планшет стекло разбито но рабочий, наушники TECHNICS рабочие! - 100 гр. или 35 $полноразмерные, открытые динамические...
12.08.2022
Ялта, Крим
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Запчастини для ноутбуків
500 грн

Ноутбуки популярніші, ніж настільні моделі комп'ютерів, але вони часто й дорожчі. Придбати цю техніку, що має всі основні компоненти ПК, компактну, мобільну, можна «з рук». Вживані гаджети стоять на порядок нижче магазинних, при цьому їхні експлуатаційні якості все ще на висоті.

Веб-ресурс ogolosha.ua пропонує ознайомитися з великою базою оголошень в сфері купівлі та продажу ноутбуків у Балаклаві. Окрема сторінка каталогу присвячена комплектуючим та аксесуарам. Пропозиції на порталі розміщуються на необмежений термін, доступ до інформації для покупців чи продавців – повністю безкоштовний.

Користуватися сайтом дуже зручно, вбудована система пошуку дозволить знайти відповідний товар буквально за лічені секунди. Потрібно лише відфільтрувати пропозиції по важливим для вас критеріям: нові або вживані предмети, супутня продукція, запчастини. При потребі вкажіть бажану ціну, відіберіть тільки позиції, супроводжувані фото.

Детальніше