Завантаження

Рус
Техніка для кухні
Вид техніки

Інша техніка для кухні в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Телевизор мини Silelis 4050
Мини тв Silelis 4050, работоспособность неизвестна так как нету кабеля сети, прежний хозяин говорил что когда-то работал, внутренности все на месте. Смотрите также мои другие объявления.
30.10.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Техніка для кухні > Інша техніка для кухні
200 грн
Вафельница 4в1(вафли, гриль, сендвичи, орешки)
Продам, Новая, не пользовались! 4в1 Вафельница, гриль, сендвичи, орешки. Дополнительно фото скину, пересылаю
21.07.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Техніка для кухні > Інша техніка для кухні
300 грн

Кухонна техніка робить наше життя простіше і зручніше. З мікрохвильовкою їжа стане гарячою за хвилину, електрочайник швидко підігріє воду, посуд помиє посудомийна машина, а з мультиваркою можна не морочитися з приводу приготування. Крім цих кухонних приладів існують безліч інших цікавих і корисних, але не дуже поширених, пристроїв. Наприклад, сендвічниця, електрогриль, шоколадниця, яйцеварка, льодогенератор, аерогриль, вафельниця. Вони допомагають перетворити повсякденні справи в щось захоплююче й просте.

Всю незвичайну техніку для кухні в Апостоловому можна знайти на дошці Ogolosha.ua. Тут можна купити, продати або обміняти що-завгодно. Свої пропозиції публікують приватні продавці і магазини, тому на сайті представлені як нові, так і б/в товари. У категорії "інша техніка для кухні" є безліч електроніки для ресторанів, пекарень або заводів: пароконвектомат, слайсер, піч для піци, фритюр, духовку і багато іншого.

Сайт має зрозумілий дизайн і користуватися ним дуже просто. Хочете купити щось? Введіть ключові слова в рядку пошуку або виберіть відповідну рубрику. Бажаєте його розмістити? Натисніть кнопку "створити оголошення", визначитеся з підрубрику, заповніть форму, текстовий опис і додайте фото. Користуватися порталом абсолютно безкоштовно. Опублікувати постів можна скільки завгодно, адже їх кількість необмежена.

Детальніше