Завантаження

Рус
Квитки

Продаж квитків у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Международные ж.д билеты
Железнодорожные билеты на международные (Польша, Румыния, Венгрия и др.) и внутренние направления в г.Северодонецк по ул. Курчатова 8 (вход со двора). Телефон для справок 099 334 02 86, (0645)700177. График работы кассы: 8.00 - 18.45, перерыв с 13-14 без выходных.
22.08.2018
Сєвєродонецьк, Луганська область
Хобі та відпочинок > Квитки

Купити у Луганській області квиток на концерт, спортивне змагання або інший захід можна на дошці оголошень оголошf, причому ціна квитка тут буває нижче номіналу, якщо його продає людина, яка не може скористатися ним з якоїсь причини. Також в цьому розділі ви знайдете пропозиції з продажу залізничних та авіаквитків в усіх напрямках, включаючи дефіцитні.

Шукайте в каталозі потрібне за допомогою рядка пошуку і за допомогою системи фільтрації, відбираючи позиції, які влаштовують вас за ціною. Можна розсортувати рядки по зростанню або зменшенню вартості, датою розміщення в базі даних.

Розмістити безкоштовний пост на Ogolosha.ua може будь-яка фірма (концертне або туристичне агентство, квиткова каса) або приватний продавець. Ця процедура відніме буквально кілька хвилин.

Детальніше