Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Інші музичні інструменти у Миколаївській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Ремонт и настройка аккордеонов, баянов и гармоней, а также продажа.
Модели разные : 1. Баян "Weltmeister grandina". Перестроен на баян с заменой высоких голосовых планок на немецкие латунные - 12500 грн. 2. Баян "Орфей ІІ" - 3500 грн. 3. Баян "Этюд 205" - 600 грн. 4. Баян "Фироти эроика" - 4500 грн. 5. Аккордеон полный "Акцент" новый - 900...
16.06.2021
Очаків, Миколаївська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Інші музичні інструменти
Договірна
Беримбау berimbau беримбаo berimbao
Беримбау виола 160 см . Кабаса из бутылочной тыквы. в комплекте добрау и бакета. Смотрите другие мои объявления, есть много разных интересных инструментов, всем счастья и добра!Беримба́у (порт. berimbau) — однострунный ударный музыкальный инструмент, родом из Бразилии. Пр...
27.04.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Інші музичні інструменти
600 грн
500 грн
продам скрипки Sandner 302 3/4
скрипки новые. размер 3/4. модели Franz Sandner Mod.302 3/4 и Sandner Dynasty 301. фирменные футляры и смычки. есть 302-я модель 2/4. разумный торг. звоните, пишите.
20.04.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Інші музичні інструменти
3 795 грн

На цій сторінці дошки оголошень ви знайдете оголошення про продаж і купівлю у Миколаївській області музичних інструментів, що не потрапили в інші підрубрики: баяни, акордеони, гармоні, арфи, а також оригінальні предмети, наприклад, модний інструмент «Шум струмка».

Тут також представлено найбільш різноманітне допоміжне концертне і звукозаписне обладнення, в магазинній упаковці і старе - вони продаються недорого, але при цьому перебувають у відмінному робочому стані. Останні - найкращий варіант, якщо ви робите перші кроки в музиці і не бачите сенсу купувати дороге нове оснащення.

Сайт має зрозумілий та лаконічний інтерфейс. Публікації розміщуються на Ogolosha.ua на будь-який потрібний термін, вони не видаляються автоматично, поки їх не приховає сам автор. Кількість постів від одного користувача не обмежується.

Детальніше