Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в бухгалтерській сфері у Житомирській області

Звичайні оголошення

Ваша фірма терміново потрібен фахівець із зарплати на неповний день? Або експерт по бюджетам, виплатам, касир на повну зайнятість? Придивіться до варіантів на ОГОЛОШІ. Спеціалісти бухгалтерської сфери розміщують свої резюме на дошці оголошень. Економте час, не чекайте відгуків на свої вакансії. Просто обирайте з бази на сайті. Якими якостями повинен володіти співробітник? Грає роль знання англійської, 1С Управління або Склад? Орієнтовна заробітна плата? Вибирати є з кого!

Ви шукаєте роботу бухгалтером або касиром у Житомирській області? Немає досвіду роботи? Підходить тільки праця за сумісництвом? Ця інформація важлива для роботодавців. Фінансова галузь вимагає певних умінь і якостей: усидчивість, скрупульозність, уважність і т. д. Також без знання програм обліку 1С, M.E.Doc і ін. зараз нікуди. Слід постійно стежити за змінами в законодавстві і враховувати масу нюансів. Додайте сертифікати з курсів, якщо такі є, це підвищить інтерес відділу кадрів до вас!

Не забудьте поділитися своєю електронною поштою, мобільним, мессенджерами або сторінками в соціальних мережах, щоб потенційний роботодавець мав можливість запросити вас на співбесіду!

Детальніше