Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів по виробництву, інженерів, робочих спеціальностей у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вимоги: досвід роботи на відповідній посаді.Умови роботи: вахтовий метод роботи (7 днів через 7 днів) з 11 годинним робочим днем. Обід безкоштовний.Обов’язки: перевезення людей з Малина в с.Буки і назад. Утримання в технічно справному стані автотранспорт.\ Додаткова інфо...
15.11.2023
Малин, Житомирська область
Робота Резюме > Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності > Водій
12 000 грн

Шукаєте роботу вантажником з погодинною оплатою у Житомирській області? Або ви електрик і придивляєтесь місце на комунальному підприємстві? Очікуваний рівень заробітної плати? За яким графіком бажаєте працювати? Додайте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Публікація безкоштовна і на безстроковій основі (зняти з показу можна за власним бажанням). Від вас вимагається максимальна кількість достовірної інформації. Де навчалися і працювали, що вмієте і т. д.

Шукаєте різноробочого або сортувальника на склад? ОГОЛОША — це величезна база претендентів, серед яких ви зможете знайти відповідного кандидата для своєї компанії. Куди швидше переглядати резюме фахівців, які вже готові вступити на посаду, ніж чекати відгуків на вакансію.

Фасувальники, комірники, пакувальники і робочі цеху, токарі та слюсарі — потрібні професії, як і лікарі з юристами. Ви «домашній майстер», працюєте на себе, ремонтуєте крани, вішаєте карнизи, встановлюєте водонагрівачі, кладете паркет? Опублікуйте свої дані на порталі. Не забудьте про контакти, щоб клієнти могли з вами зв'язатися!

Детальніше