Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме PR-менеджер в Алупці

Звичайні оголошення

PR-менеджер – це фахівець зі зв'язків з громадськістю. Його головний обов'язок створення/підтримка позитивного іміджу компанії, торгової марки, приватної персони, продукту або будь-якого заходу. Окрема тема – політичний піар, який активно використовується.

Завдання корпоративного піарника і професіонала, який працює в маркетинговому агентстві можуть істотно відрізнятися. Але в цілому, якщо ви хочете працювати PR-спеціалістом в Алупці, то в будь-якому випадку необхідно буде взаємодіяти зі ЗМІ та провайдерами послуг (дизайнери, друковані майстерні і ін.), готувати презентації та промови, брати участь в конференціях.

Щоб не витрачати час на перегляд однакових вакансій на сайтах, не чекати тижнями відгуку, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне і на безстроковій основі – без необхідності регулярно активувати публікацію. Через ОГОЛОШУ працевлаштуватися можна швидко і легко. Додайте портфоліо, розкажіть про себе, не забудьте про контактну інформацію, щоб роботодавець міг запросити вас на співбесіду!

Детальніше