Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме маркетолог в Алупці

Звичайні оголошення

Спеціаліст з маркетингу займається просуванням на ринку послуг і продукції компанії. Ця людина добре знає про тренди і смаки покупців. Він і копірайтер, і піарник, і аналітик, навіть дослідник. Завдання – вивчити гендерні, соціальні та вікові відмінності аудиторії, інтереси і бажання, поведінку, мотивацію й тощо.

Хочете працювати маркетологом? У великій фірмі в Алупці, для потреб самої організації? Або в аутсорс студії? Скільки прагнете заробляти на місяць? Чим більше інформації про себе ви додасте з резюме на ОГОЛОШІ, тим вище шанси приєднатися до команди професіоналів і почати свою кар'єру.

Професія високооплачувана і надпотрібна. Основне поле, в якому розгортаються події – соціальні мережі та сайти, де можливості безмежні. Тому інтернет-маркетологи заробляють більше. З плюсів спеціальності варто виділити: вища освіта не обов'язкова, динамічні проекти, можливість швидкого зростання з асистента в начальника відділу, спілкування з криейторами. Якщо дуже хочеться, то існує безліч курсів. Сертифікат буде плюсом при працевлаштуванні.

Детальніше