Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме масажист у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Масажист – це затребувана професія, яка дозволяє розпоряджатися своїм графіком та отримувати пристойні гроші. Наявність медичної освіти бажана, але не обов'язкова умова. Можна закінчити спеціальні курси і отримати сертифікат. Однак, для працевлаштування в державні мед. установи потрібна вища освіта або середня спеціальна (сестринська справа та ін.). Потрібні такі фахівці у Чернівецькій області в поліклініки та лікарні, санаторії, салони краси і приватні клініки.

І реабілітолог-масажист, і спец з антицелюлітного або косметичного масажу декольте, повиннен вміти викликати прихильність до себе відвідувачів. Слід бути доброзичливою і комунікабельною, спокійною і врівноваженою персоною. З особистих якостей потрібна акуратність і уважність. Найголовніше – професійні навички. З безлічі масажних технік обирати саме ті, які нададуть максимальний ефект на проблему хворого.

У вас вже є досвід? Хочете поміняти місце роботи? Швидше і простіше працевлаштуватися через ОГОЛОШУ. На дошці оголошень кожен зареєстрований користувач може безкоштовно опублікувати своє резюме. Розкажіть про себе та свої вміння. Не забувайте про контакти, аби роботодавці могли запросити вас на співбесіду!

Детальніше