Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері медицини та фармацевтики

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Уход за престарелыми. Женщина 54 года, без вредн. привычек, медицинское образование. Предпочтительно Харьков , р-oн Алексеевки . Сменный график работы. Все условия писать на э/почту - zxc21@i.ua - перезвоню (часто телефон на беззвучном режиме)
29.08.2021
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Доглядальниця
80 грн

Здоров'я найважливіше для кожної людини. Сфера медицини існує практично стільки ж часу, скільки і сама цивілізація. Однак великих успіхів галузь добилася лише в XIX столітті. І тільки, відносно недавно, 50 років тому наука значно просунулась, та внесла зміни в уклад людства, збільшивши якість і тривалість життя.

Сьогодні в лікарнях, інститутах, санаторіях та інших закладах не покладаючи рук трудяться гастроентерологи, хірурги, терапевти, дієтологи, стоматологи і маса інших лікарів. Не менший внесок роблять медсестри, санітари, провізори, фармацевти і т. д.

Ви шукаєте роботу лікаря? Або в вашу приватну клініку потрібен медичний персонал? Зверніть увагу на розділ «Резюме» на ОГОЛОША. Це найбільша база фахівців різних областей. Потрібна медсестра, яка на дому змогла б ставити крапельниці і робити уколи? Гідного кандидата можна швидко і просто знайти серед претендентів, які розмістили свої публікації на порталі!

Шукаєте роботу ветеринара, хочете працювати в аптеці або лабораторії? Додайте резюме та вкажіть якомога більше інформації про себе. Який графік підходить? Очікуваний рівень зарплати? Відвідували курси підвищення кваліфікації? Чим більше даних, тим імовірніше, що роботодавець запросить вас на співбесіду!

Детальніше