Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме фахівець з продажу/оренди нерухомості у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Де найдешевші квартири у Чернівецькій області? А просторі офіси зі зручною транспортною розв'язкою? Які будинки варто знімати? Фахівці з продажу та оренди нерухомості покликані допомагати вибирати площі, що відповідають запитам. Агентства у своєму розпорядженні мають великі бази даних, де можна знайти все що завгодно.

Що потрібно для працевлаштування ріелтором? Компанії часто набирають новачків і пропонують оплачуване стажування. Наявність досвіду не є найважливішим фактором, куди вагоміші особисті якості. Щоб на всі 100% виконувати свої завдання необхідно бути цілеспрямованою, відповідальною, комунікабельною, активною людиною. Мають значення навички ділового спілкування (але навіть це приходить з часом).

Ви хочете знайти роботу в агентстві нерухомості? Або шукати нежитловий фонд для магазину? Шукати покупців для забудовників? Вказуйте бажаний вид зайнятості в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Скільки хочете заробляти? Чим більше інформації про себе надасте, тим простіше роботодавцю зробити вибір. Не забувайте про контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду. Розміщення на дошці оголошень безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше