Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме ріелтор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вакансия риэлтор, проект менеджер
Ищем агента по недвижимости. Возраст: 18 -25 Обучение предоставляется. Оплата: процент от сделки.Proriat Real Estate ищет целеустремленного молодого человека с желанием начать карьерный путь или освоить новое направление работы. Основная задача: реализация комплексной...
08.10.2021
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Нерухомість > Ріелтор
15 000 грн

Професія ріелтора багатогранна і динамічна. Майстер своєї справи підкований в маркетингу, економіці, психології та юриспруденції. Він добре знає кон'юнктуру ринку нерухомості, обізнаний про майнове право і оподаткування. В обов'язки спеціаліста входить пошук клієнтів на площі для продажу, надання інформації замовникам, їх супровід (показ, організація зустрічі з продавцем), консультації, посередництво, укладання угод та ін.

Ріелтор – це аналітик і психолог, який розуміє, чого хоче покупець. Це майстерний маркетолог, який може зробити знімок квартири з вдалого ракурсу, описати її плюси та розрекламувати житло. Ще й юрист, що добре розбирається в чинному законодавстві. Експерт з нерухомості, який розбирається в будматеріалах і точно оцінює вартість об'єкта, влаштовує зустрічі і виступає в якості довіреної особи.

Робота вимагає відкритості та чесності, комунікабельності та аналітичного складу розуму. Вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ побільше інформації, в тому числі й особисті якості. Для багатьох роботодавців це вирішальний фактор. Не забувайте про контактні дані, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше