Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вихователь у Рівненській області

Звичайні оголошення

Вихователь – це покликання і безмежна любов до маленьких дітей. Влаштуватися на роботу у Рівненській області можна і без досвіду, і без педагогічної освіти. В освітній сфері важливу роль відіграють особисті якості. Навчання дитини вимагає терпіння, комунікабельності, фантазії, відповідальності і врівноваженості.

В обов'язки виховательки дитсадка входить нагляд і догляд за малюками, організація ігрового дня і сну, прийому їжі. Спеціаліст вчить базовим речам – самообслуговуванню, правилам безпеки та поведінки під час їжі. Займається загальним розвитком – прості ігри на моторику. А також навчає навичкам, відповідним своєму профілю: музика, спорт, математика, читання, письмо.

Ви оптимістичні, справляєтеся з конфліктними дітьми, вмієте спілкуватися з батьками? У приватному дитячому садку заробітна плата висока. Хоча професія затребувана і в дитбудинках, школах-інтернатах і т. д. З якою віковою категорією хочете працювати? Недалеко від дому? Рівень прибутку? Вказуйте побільше інформації в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Де навчалися або навчаєтесь зараз, досвід, навички та ін. І не забувайте про контакти, щоб наймач мав можливість з вами зв'язатися!

Детальніше