Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме автослюсар у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Чим більше на дорогах машин, тим стрімкіше зростає потреба у Чернівецькій області в автослюсарях. Влаштовуються фахівці на СТО, в магазини автозапчастин, в дилерські автосалони і в організації, у яких є власний автопарк. У чому полягає робота автомеханіка? Проводить сезонне обслуговування транспорту водіїв (доливання масла, зміна гуми та ін.), своєчасне усунення неполадок, установка/заміна деталей або обладнання, профілактичні огляди з підтриманням прийнятного стану.

Які вимоги висувають наймачі? Наявність середньої спеціальної освіти (технічне обслуговування транспорту або слюсар з ремонту авто), знання принципів устрою роботи агрегатів різних типів. З особистих якостей це: порядність, акуратність, відповідальність, пунктуальність, бажання розвиватися та вдосконалюватися, вміння працювати в команді.

Хочете влаштуватися на місце зі щоденною оплатою або працювати на вахті? Очікуваний рівень заробітної плати? Вчилися в коледжі або технікумі? Маєте величезний досвід? Не витрачайте свій час і нерви на перегляд однакових вакансій на сайтах. Просто розмістіть своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів!

Детальніше