Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме водій

Звичайні оголошення

Водій — це покликання. Людина, яка управляє автотранспортом, любить це заняття та готова цілий день сидіти за кермом. Він же і є свого роду автослюсарем, який має в своєму розпорядженні необхідні навичками для обслуговування і ремонту агрегату. Залежно від посади, фахівець може займатися додатковими функціями (розвантаження\завантаження).

Логістика є важливою складовою економіки. Тому професія ніколи не перестане бути затребуваною. Залежно від компанії, він може бути водієм-експедитором, кур'єром, далекобійником, таксистом йтощо. Може працювати в державній транспортній службі — займатися доставкою пасажирів з пункту «А» в «Б». Або бути особистим водієм в компанії або у приватної особи.

З особистих якостей необхідна стійкість до стресів, працьовитість, вміння концентруватися і витримувати «довгу сидячу роботу». Потрібна зайнятість зі своїм авто? На яку зарплату розраховуєте? Який категорії права маєте? Вказуйте побільше інформації в резюме на ОГОЛОШІ. Економте час на перегляд вакансій. Розміщення публікацій на дошці оголошень абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів!

Детальніше