Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вантажник у Прилуках

Звичайні оголошення

Робота вантажником не вимагає профільної або вищої освіти. Тут навіть не обов'язково мати стаж. Єдине, що важливо для наймача — хороша фізична форма, витривалість, відсутність шкідливих звичок\хронічних захворювань опорно-рухового апарату. Робочі спеціальності вважаються не дуже престижними, але дозволяють заробляти непогані гроші.

Хочете знайти підробіток на вихідні або повноцінну роботу у Прилуках? Немає бажання витрачати час на перегляд однакових вакансій на порталах і чекати відгуку? Простіше і швидше опублікувати своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Додайте публікацію один раз, і роботодавці самі будуть зв'язуватися з вами, запрошувати до співпраці!

В обов'язки спеціаліста входить навантаження і розвантаження, переміщення, перенесення великогабаритних\малогабаритних, важких вантажів. На будь-якому складі торгового або комерційного підприємства, на виробничих потужностях, поштових та службах таксі, в магазинах потрібні фахівці. Популярні сьогодні і бригади вантажників, які виконують замовлення приватних замовників — допомога з переїздом, занос меблів, підйом на поверх будівельних матеріалів.

Детальніше