Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме продавець-консультант на телефон Куликівці

Звичайні оголошення

Сфера торгівлі та продажів є однією з найбільших на ринку. Тут задіяні мільйони українців. Є керівні, посади для професіоналів з досвідом, а також позиції для бажаючих, почати свою кар'єру. Супервайзери, продавці банківської продукції, касири та ін. об'єднані тим, що можна легко працевлаштуватися, не маючи практичного досвіду.

Шукаєте роботу продавця консультанта на телефон Куликівці? Щоб не витрачати нерви на очікування дзвінка від фірми, і не переглядати десятки вакансій щодня, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі для всіх користувачів.

Займаючись продажем і надаючи консультації по телефону, фахівець може швидко навчитися навичкам ділового спілкування, знаходити вихід з конфліктних ситуацій й тощо. Для професії важлива комунікабельність, здатність вирішувати спірні ситуації з клієнтами, допомагати з вибором. Корисно для продажників знати іноземні мови. Вказуйте у своєму резюме докладні дані про навчання, стаж, володіння офісними програмами, бажаний графік та отримуйте запрошення на співбесіду від роботодавців!

Детальніше