Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме торговий менеджер в Алупці

Звичайні оголошення

Маєте намір перекваліфікуватися та знайти себе в сфері продажів? Вже є стаж на аналогічній посаді? Щоб знайти роботу торговим менеджером в Алупці мати досвід необов'язково. Розуміння кон'юнктури ринку товарів/послуг та середньої економічної освіти цілком достатньо. Саме тому, позиція приваблива для молодих і амбітних фахівців.

Швидко і легко працевлаштуватися можна через ОГОЛОШУ. На дошці оголошень розміщення резюме є абсолютно безкоштовним для всіх користувачів. Приділіть кілька хвилин на публікацію та отримуйте запрошення на співбесіди. Роботодавці регулярно переглядають розділ в пошуках ідеальних кандидатів. Це простіше, ніж передивлятись десятки «однотипних» резюме і вишукувати претендента з потрібними якостями.

Завантажуйте достовірну інформацію про себе: де вчилися, працювали раніше, навички та ін. Знаєте кілька іноземних мов? Очікуваний рівень заробітної плати? Готові до відряджень? Чим більше даних, тим вище ваша цінність на тлі інших претендентів!

На відміну від торгового представника, професія не вимагає презентації продукту. Однак, потрібно моніторити конкурентів, вести переговори і укладати угоди, регулювати ціни (якщо потрібно). Тому тут важлива відповідальність і здатність швидко приймати рішення.

Детальніше