Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме торговий представник

Звичайні оголошення

На відміну від продавця або менеджера, торговий представник не займається прямими продажами. Його робота полягає у просуванні продукції (презентація), пошуку клієнтів та укладанні угод. Людина, що займає посаду, повинена бути комунікабельною і націленою на результат, відповідальною та вміти аргументовано переконувати. Спеціаліст, вважай, посередник між кінцевим споживачем і постачальником або дистриб'ютором.

Працюють професіонали «у полі». Це виїзди з бек або основних офісів в регіони (відрядження). Часто компанії наймають персонал «на місці», у віддаленому регіоні. І в тому, і в іншому випадках є свої переваги. Вибір лишається за співробітником.

Швидко і легко знайти роботу ви можете через ОГОЛОШУ. Опублікуйте безкоштовно на сайті своє резюме, і роботодавець сам знайдеться! Ви готові до відряджень або хочете співпрацювати з роздрібними пунктами збуту в межах міста (району)? Очікуваний рівень заробітної плати? Де навчалися? Маєте економічну освіту? Досвід на аналогічній посаді? Є сертифікат з бізнес-тренінгів? Чим більше інформації про себе ви додаєте, тим вище ваша цінність на тлі інших кандидатів!

Детальніше