Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів у сфері будівництва та архітектури Строїтель

Звичайні оголошення

По мірі розвитку цивілізації змінювалися й споруди. Спершу крихітні намети з дахом із гілок дерев, а потім розкішні хмарочоси зі шпилями, що ховаються в хмарах. Житлові багатоповерхівки, приватні будинки, супермаркети, торговельні центри, офіси, заводи, атомні станції, Колізей і Пізанська вежа, музеї, бібліотеки, лікарні — абсолютно всі будівлі проходять кілька етапів побудови. Архітектори креслять плани, а інші майстри втілюють їх в життя. Ви хочете працювати в будівельній сфері? Мрієте бути інженером великого бюро, створювати креслення будівель «на століття»? Все це можливо!

Якщо шукаєте роботу архітектора або будівельника Строїтель, просто розмістіть резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Не витрачайте час на перегляд тонн вакансій, очікування відповіді від фірми. Приділіть 5 хвилин і завантажте своє резюме на сайт. Вкажіть якомога більше інформації про себе, освіту, спеціальність, стаж, наявність сертифікатів підвищення кваліфікації, на яку зарплату розраховуєте і т. д.

Через ОГОЛОШУ зручно і просто знаходити співробітників. Директори й фахівці кадрових відділів відбирають потенційних кандидатів на сайті. Тому вказуйте якомога більше даних, що допоможе роботодавцю обрати саме вас!

Детальніше