Завантаження

Рус
Управління персоналом/ HR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів з управління персоналом та HR

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Менеджер по подбору персонала (рекрутер), удаленная работа, в компанию
Менеджер по подбору персонала (рекрутер), удаленная работа, в компанию по ИТ и по Недвижимости.В нашу группу компаний открыта вакансия рекрутера, задача которого приводить новых кандидатов. График работы ненормированный, работа полностью на удаленке.О компании 1: IZIHo...
08.09.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Управління персоналом/ HR > Спеціаліст з підбору персоналу/ Рекрутер
10 000 грн

Відділ кадрів виконує важливу функцію на будь-якому підприємстві. HR-менеджери займаються пошуком і відбором співробітників, організацією різних тренінгів і т. д. Якщо це велика фірма, то на них лягають обов'язки з вирішення спірних ситуацій. Обов'язкові знання трудового законодавства. Важливо володіти навичками ділового спілкування. Шукаєте роботу у відділі кадрів? Маєте значний досвід? З першого погляду можете розпізнати відповідного претендента? Або ви тільки-тільки почали свою кар'єру? Хочете зайняти посаду менеджера з підбору персоналу або інспектора на великому підприємстві?

Перший крок — розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Це величезна база кандидатів різних профілів. Шукати претендентів, вже готових приступити до обов'язків, швидше, ніж чекати відгуків на вакансію, а потім відбирати тих, які відповідають вимогам компанії. Тому роботодавці регулярно переглядають розділ «Резюме».

Публікація на сайті є абсолютно безкоштовною. Зняти її з показу власник може в будь-який час. Від вас вимагається побільше даних про себе: де вчилися, чим були зайняті раніше. Відвідували освітні курси? Розкажіть про це. Є сертифікати TOEFL або IELTS? Будь-яка інформація служить плюсом. І не забудьте вказати свої контакти, щоб вас змогли запросити на співбесіду!

Детальніше