Завантаження

Рус
Робота Вакансії
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
SMM-менеджер (девушка онлайн)
В крупную компанию требуются сотрудники для продвижения нового интернет-магазина. Работа для девушек и мам в дикрете, домохозяек от 21 года. Работа в интернете рекламного характера. Для активных и целеустремлённых. Гибкий график работы. Обучение бесплатно, в сети интернет. Обязан...
25.07.2021
Баришівка, Київська область
Робота Вакансії > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Менеджер з розвитку
10 000 грн

Керівники компаній та менеджери по персоналу, що проводять набір співробітників, раніше зверталися в кадрові агентства. Сьогодні ж більш ефективним є пошук за допомогою спеціалізованих дошок оголошень, що дозволяють економити сили та час. Відібравши в базі даних підходящих кандидатів, на співбесіду можна запросити тільки кількох з них.

Розділ каталогу «Робота - Вакансії» порталу ogolosha.ua буде корисний роботодавцям та здобувачам. Перші обов'язково знайдуть «свого» співробітника, а другі - роботу мрії у Баришівці. Працювати з базою оголошень можна абсолютно безкоштовно, розміщується кожна вакансія на безстроковій основі та видаляється самим автором після того, як вона стане вже неактуальною. Для більш ефективного пошуку скористайтеся системою фільтрів в пошуку по каталогу: виберіть бажані сферу діяльності та тип роботи, наприклад, неповну зайнятість або стажування.

Детальніше