Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий аналітик у Житомирській області

Звичайні оголошення

Аналітика - це головний помічник бізнесу в прогнозуванні всіх ризиків і розробці антикризових програм. Для того щоб триматися на плаву, компаніям потрібна людина, яка зможе розрахувати найвигідніші майбутні шляхи розвитку підприємства. Це як раз і входить в роботу фінансового аналітика.

Спеціаліст збирає і вивчає інформацію з бухгалтерського обліку, цінні папери, стежить за тенденціями на світовому та вітчизняному ринках в області компанії, проводить аналіз показників і звітностей, оцінює всі ризики й формує прогнози та рекомендації. Це його основні завдання, але в деяких фірмах йому можуть доручити ще й ведення ділової переписки з клієнтами, проведення маркетингових досліджень, розміщення реклами на медіа-платформах та ін. Точні функції залежачи від специфіки підприємства й вимог керівництва.

Обійняти цю посаду може людина, яка цікавиться математичними обчисленнями, фінансами, економікою, вміє мислити логічно й працювати з великим об'ємом даних, швидко переходити від одного виду діяльності до іншого, має здібності до аналізу та синтезу. Роботодавці також вимагають від претендентів навичок працювати з ПК і потрібними офісними програмами, володіння англійською мовою на хорошому рівні, вищої освіти в сфері економіки, фінансів, бухгалтерії і досвід роботи.

На цій сторінці Ogolosha.ua ви знайдете вакансії фінансового аналітика у Житомирській області. Тут можна легко відгукнутися на них, а також розмістити своє оголошення про пошук співробітника. Це абсолютно безкоштовно, не займає багато часу, а кількість розміщень необмежена.

Детальніше