Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Освіта - Наука - Переклади у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Приглашаем учителей: иностранные языков, школьные предметы
Вимоги:1. Вища освіта за профілем.2. Мінімальний досвід у сфері викладання (можливо, у приватному порядку).3. Високий рівень знання предмета, що викладається (іноземні мови: швидкість, знання граматики, багатий словниковий запас, гарна вимова; шкільні класи - знання п...
03.09.2021
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
7 500 грн
Вакансія: вчитель англійської/німецької
Працюємо БУДИНКИ - в Україні! Піднімаємо економіку країни та нашого міста зокрема!У ТОВ "Навчально-консультативний "Еліт-Голд" відкрито конкурс на вакансію "вчитель англійської/німецької мов"Вимоги:1. Вища освіта за профілем.2. Мінімальний досвід у сфері викладанн...
03.09.2021
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
6000 грн
7 500 грн

Розвиток людства безпосередньо залежить від сфер освіти і науки. Завжди залишається актуальною робота вчителем, викладачем, вихователем. На сьогоднішній день багатьом організаціям та державним установам потрібні також лаборанти, наукові співробітники, методисти, психологи, педагоги-організатори та ін. А потреба в перекладачах не зменшується вже багато років. І це стосується не тільки англійської. Багатьом компаніям може знадобитися людина, яка професійно володіє польською, китайською, японською, французькою та іншими мовами.

Усі ці та багато інших вакансії ви знайдете на Ogolosha.ua. Щодня нашу базу поповнюють сотні пропозицій від компаній і приватних осіб. Щоб знайти роботу у Житомирській області - обирайте підходящу підрубрику в цій категорії або вводьте ключові слова в рядок пошуку. Для більш вузького вибору оголошень - використовуйте фільтри. Наша "розумна" система підбере для вас тільки ті вакансії, які підходять під вибрані переваги.

Оголоша допомагає знайти роботу і співробітників. Якщо вам потрібен фахівець - залишайте пост на нашій платформі. Розміщення абсолютно безкоштовне, займає небагато часу, а кількість публікацій необмежена.

Детальніше