Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: операціоніст у Криму

Звичайні оголошення

У кожній організації є бухгалтер. Маленькі компанії мають в штаті одного або двох співробітників цієї посади, а великі підприємства - цілі бухгалтерські відділи. У них кожен фахівець займається певною операцією і відповідає тільки за один або кілька видів робіт.

Обов'язки бухгалтера-операціоніста безпосередньо залежать від організації. Він може займатися оформленням і веденням первинних документів складського обліку, набором і проведенням платежів в національній та іноземній валюті, формуванням банківських виписок, працювати зі своїми рахунками, видатковими накладними, замовленнями постачальнику, на виробництво, відрядними нарядами, отриманням документації на склад, контролем своєчасності надходження і правильності її оформлення, перерозподілом коштів між рахунками фірми та ін. Головне, що в його обов'язки входить всього одна або дві задачі.

Вакансії операціоніста у Криму ви можете знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. На сайті також є база резюме, де у вас є можливість залишити свою кандидатуру на розгляд роботодавцями. Публікація будь-яких оголошень на Оголоша абсолютно безкоштовна, а кількість розміщень необмежена.

Детальніше