Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з пільг та компенсацій у Прилуках

Звичайні оголошення

Багато компаній впроваджують у себе посаду спеціаліста з пільг та компенсацій. Співробітник, який її займає, відповідає за організацію оплати праці на підприємстві та створення мотивацій для працівників. Не кожна людина може стати їм. Для того, щоб працювати в цій професії, необхідно мати вищу освіту, досвід більше одного року в економічній сфері, знання трудового законодавства, основ робочого права, особливостей формування зарплат, розуміти методи стимулювання (матеріального і нематеріального), принципи бюджетування і преміювання та професійно володіти комп'ютерними програмами, які потрібні для роботи.

Обов'язки полягають в: управлінні оплатами й оптимізації систем мотивування, розрахунку бонусів, грейдування посад, розробка ключових показників ефективності, адміністрування фонду заробітних плат, складання розкладів, посадових інструкцій, ведення набряклості та ін. Точний список завдань залежить від фірми й області її діяльності.

Вакансії фахівця з пільг та компенсацій у Прилуках ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Для збільшення шансів працевлаштуватися ви можете залишити своє резюме в базі Оголоша. Публікацій абсолютно безкоштовна й без обмежень у кількості розміщень!

Детальніше