Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з МСФЗ/ IFRS у Прилуках

Звичайні оголошення

Компаній, які виходять на зарубіжний ринок, стає все більше. Також збільшується кількість іноземних організацій з українськими підрозділами. Щоб правильно вести облік справ і фінансів, в таких фірмах з'являється посаду спеціаліста по МСФЗ. Це людина, яка складає звіти за міжнародними стандартами. Він також трансформує їх під потрібні критерії і займається її консолідацією, може брати участь в підготовці звітності для аудиторської перевірки, взаємодії з аудиторами і консультаціях працівників філій підприємства.

Сьогодні на ринку праці вакансій фахівця по МСФО небагато. Але попит на професіоналів великий, тому дохід у них відповідний. Щоб стати їм, необхідно мати освіту в економічній сфері, набратися досвіду, знати англійську мову і т.п.

Оголошення про пошук роботи в області IFRS у Прилуках знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут ви можете підібрати вакансії по виду зайнятості, рівнем заробітної плати та ін. На Оголоша є можливість розмістити своє резюме, щоб збільшити шанси працевлаштуватися. Процедура публікації абсолютно безкоштовна та займе декілька хвилин.

Детальніше