Завантаження

Рус
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Резюме спеціаліст з ІТ (інформаційної) безпеки у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Компания "Stu-coop IT" нуждается в сотрудниках от 16 лет на удалённую работу дома.Условия:-Резюме не обязательно;-Без опыта работы (всему обучим);-Гибкий график;-Возможность совмещать с основной работой.Требования:- 2-3 часа свободного времени;- До...
31.01.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > IТ > Інформаційна/ IT безпека
450 грн

Шукаєте роботу фахівця з інформаційної безпеки у Дніпропетровській області? Або потрібен експерт на цю посаду? Захист компаній від витоку даних, серверів від несанкціонованих проникнень і локальних мереж від хакерських атак – це завдання, які стоять перед спеціалістом. У крихітному інтернет-магазині цим може займатися системний адміністратор (він же встановлює Windows, проводить інтернет по офісу й тощо). Цілі відділи існують у великих комерційних і торговельних організаціях, на новинних майданчиках та інших веб-порталах, де зберігається інформація.

Які вимоги висуваються до професії? Розуміння основ IT security, мережевої архітектури, володіння навичками адміністрування ОС, вміння налаштовувати антивірусний софт на окремих комп'ютерах та серверах. Бажано знати кілька мов програмування (С++, Java, Пітон, PHP, Перл і ін.). Вказуйте в резюме тільки достовірну інфо про себе. Де навчалися? Скільки хотілося б заробляти? В якому напрямку будете розвиватися? Рівень англійської дозволяє розуміти тех. літературу? На дошці оголошень ОГОЛОША розміщення публікацій безкоштовне для всіх користувачів. Опублікуйте резюме прямо зараз, і завтра вас запросять на співбесіду!

Детальніше