Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме системній адміністратор/Helpdesk

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Працевлаштування у ІТ пiдтримку системним адміністратором
Я маю майже двадцятирічний досвід роботи оператором персонального комп’ютера й загальної технічної підтримки: постійне обслуговування ПК наших користувачів (до 30-ти одиниць), різних гаджетів, мереж, офісної оргтехніки. Також є досвід у проведенні курсів з підвищення комп’ютерно...
14.05.2024
Харків, Харківська область
Робота Резюме > IТ > Системне адміністрування/ Helpdesk
15 000 грн
системний адміністратор
-встановлення, системне адміністрування робочих місць ПК та консультування операторів ПК; -інсталяція, налаштування та адміністрування Windows XP, 7, 10; -підтримка прикладного ПЗ та ін. загального призначення (поштових сервісів, Office та ін.); -проектування, монтаж та супров...
22.10.2023
Полтава, Полтавська область
Робота Резюме > IТ > Системне адміністрування/ Helpdesk
15 000 грн

IT-адмін відповідає за адекватне функціонування комп'ютерної техніки, встановленого програмного забезпечення, а також за безпеку інформації. Не тільки комерційні і торгові підприємства, а й державні установи (лікарні, школи, пенсійні фонди, податкова, соціальні служби і т. д.) активно комп’ютеризуються. У зв'язку з чим, професія очолює топи найбільш затребуваних на ринку праці України.

Працюють системні адміністратори практично в кожній фірмі, де багато ПК. Якщо штат складається буквально з пари людей, то вони наймають позаштатних спеціалістів або беруть віддалено. У вас немає досвіду, але ви хочете працевлаштуватися? Вкажіть в своєму резюме побільше умінь і навичок, на яку зарплату розраховуєте й тощо. А публікації на дошці оголошень ОГОЛОША абсолютно безкоштовні для всіх!

Що входить в обов'язки? Обслуговування, установка комп'ютерів, прикладного (1С, CRM і т. Д.) та стандартного офісного ПЗ на них, створення і підключення локальної мережі. Іноді необхідно взаємодіяти з базами даних або допомагати адміністратору серверів, якщо того вимагає ситуація і такий є.

Детальніше