Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: адміністратор у Прилуках

Звичайні оголошення

Адміністратор - це одна з головних посад в закладах, які надають послуги клієнтам. Сьогодні кількість таких організацій зростає і затребуваність цієї професії збільшується. Такі співробітники потрібні в салонах краси, фітнес-центрах, спорт-клубах, SPA-салонах, студіях та інших подібних закладах.

До його найпоширенішим обов'язків належить: робота з клієнтами, їх обслуговування, прийняття замовлень, розрахунок, вирішення спірних і нестандартних завдань, підтримання чистоти, уявлення організації, обробка телефонних дзвінків, проведення консультацій, адміністрування господарської частини, забезпечення дотримання технічних і санітарно-гігієнічних норм , пожежної безпеки тощо

Знайти роботу адміністратором у Прилуках ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. На нашому сайті реалізований зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і система фільтрів. З їх допомогою ви швидко знайдете потрібний пропозицію. Наприклад, можна налаштувати параметри: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та ін. І перед вами з'являться тільки ті оголошення, які найбільше підходять під ваші уподобання.

Розміщувати вакансії на Оголоша теж дуже легко. Досить натиснути кнопку «створити оголошення» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена!

Детальніше