Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: косметолог у Прилуках

Звичайні оголошення

Косметолог - це дуже затребувана професія. Послуги фахівця популярні серед багатьох людей. Щоб записатися на прийом до професіонала, іноді доводиться чекати досить довго. Тому салони і клініки потребують фахівців сфери «косметологія». Роботодавці публікують свої вакансії на порталах з пошуку зайнятості та найму співробітників. Одним з яких є Ogolosha.ua. На цій сторінці нашого сайту косметологи зможуть знайти роботу у Прилуках.

Якщо ви хочете стати лікарем-косметологом або працювати за цією професією в салоні, вам необхідно мати вищу медичну освіту. Також - добре знати дерматологію, фізіотерапію, роботу нервової і ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту.

Обов'язки майстрів залежать від їх кваліфікації та місця діяльності. Найпопулярнішими можна назвати: проведення ін'єкцій для збільшення губ, розгладження зморшок, чищення обличчя, пілінги, масажі, процедури для боротьби з акне тощо.

На нашій дошці можна швидко підібрати підходящу вакансію, просто відсортувавши всі пропозиції. Щоб це зробити, потрібно налаштувати фільтри верху сторінки. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту. На Оголоші легко q розміщувати публікації. Досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати рубрику й заповнити опис. І все це абсолютно безкоштовно та без обмежень у кількості розміщень.

Детальніше