Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: мерчендайзер в Алупці

Звичайні оголошення

Мерчендайзер - це людина, яка відповідає за асортимент магазину, наявність і розташування товарів у найпотрібніших місцях, щоб привернути увагу покупця. Це основне завдання фахівця, але посада включає в себе ряд інших важливих обов'язків:

- розміщення одиниць за спеціальною схемою, яка розроблена маркетологами;
- контроль продукції на полицях і швидке його поповнення;
- проведення інвентаризації;
- оформлення залу рекламою і ведення промоакцій;
- участь в доставці й прийомі товарів;
- навчання нових співробітників і управління ними (промоутери, консультанти).

Мерчендайзер може відповідати за одну торгову точку або кілька (у одного фахівця під опікою може бути до 20 магазинів). Також він може займатися тільки певною категорією або маркою.

Для того, щоб обійняти цю посаду, необхідно мати деякі навички. Перше - це знати способи організації діяльності для збільшення попиту та обсягів продажів. Також - володіти знаннями в маркетингу, менеджменті, різновидах реклами та методи просування, розбиратися в продукції та її ціновій політиці. Психологічні, соціологічні, економічні та поведінкові навички також стануть у пригоді. Якщо говорити про особисті якості, то спостережливість, старанність і впевненість в собі - це найкращі супутники мерчендайзера-професіонала.

Але кандидати без досвіду теж зможуть знайти вакансії по цій спеціальності. Багато компаній готові брати людей і навчати їх усіх аспектів професії. Головне - величезне бажання працювати, навчатися і бути цілеспрямованими.

З пошуком роботи мерчендайзером в Алупці допоможе Ogolosha.ua. Це платформа, на якій щодня розміщуються сотні оголошень, і яку відвідують тисячі користувачів. Тут можна відшукати все, в тому числі і роботу. Користуватися сайтом і розміщувати публікації абсолютно безкоштовно для всіх. Дошка має зрозумілий інтерфейс, зручний рубрикатор, систему фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Завдяки їм, підібрати відповідний пост можна за кілька хвилин. У порталу є своя база резюме, яку переглядає безліч роботодавців. Публікуйте своє CV на Оголоша і збільште шанси працевлаштуватися!

Детальніше