Завантаження

Рус
Сервіс та побут
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Сервіс та побут у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Співробітник з функціями адміністратора. Обов язки: Участь у роботі з клієнтами, Обробка вхідних дзвінків, Консультування клієнтів, щодо асортименту продукціі. Умови: Робота в офісі, Безкоштовне навчання, Система винагород та мотивацій. Вимоги: Готовність працювати з лю...
12.09.2023
Луцьк , Волинська область
Робота Вакансії > Сервіс та побут
9 000 грн
Помощь студентам !!!
Студент? Не пропусти!Онлайн-сервис помощи студентам: ● цены в 2-3 раза ниже; ● гарантия на все работы; ● более 1 000 проверенных авторов.Подробнее на сайте/: https://vse-sdal.com/promo/?ref=1727839
08.02.2022
Берестечко, Волинська область
Робота Вакансії > Сервіс та побут
Договірна

У категорії "сервіс та побут" розміщуються оголошення про пошук фахівців в сфері обслуговування і побутових послуг. Тут можна зустріти вакансії швачки, офіціанта, паркувальника, швейцара, вантажника, прибиральниці, столяра, кухаря, бариста, шаурмейкера, двірника, садівника, сушиста та багато інших.

Якщо ви шукаєте таку роботу у Волинській областй - вам допоможе Ogolosha.ua. Знайти ідеальну для вас пропозицію дуже просто - обирайте підходящу рубрику або вводьте ключові слова в пошуковий рядок. Для підбору оголошень по всім вашим вимогам - налаштовуйте фільтри. Наприклад, ви можете вказати рівень бажаної заробітної плати, вид діяльності та свою освіту. Наша "розумна" система підбере пропозиції максимально точно під ваші бажання.

Ви роботодавець, якому потрібен нови співробітник? Оголоша допоможе й вам. Публікуйте свою вакансію у нас на сайті. Розміщення абсолютно безкоштовне й не займе у вас багато часу. А дзвінки від претендентів почнуть надходти дуже скоро, адже нашу дошку щодня відвідують тисячі користувачів.

Детальніше