Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: екскаваторник у Прилуках

Звичайні оголошення

Однією з незамінних професій в будівництві та промисловості є екскаваторник. Це фахівець, який керує величезною землерийної машиною - екскаватором. Це дуже складний механізм, освоїти якому дано не кожному. Для того, щоб обійняти цю посаду, потрібно бути акуратним, уважним і володіти ідеальною точністю.

Обов'язки машиніста залежать від багатьох чинників: будівельна фірма, вид робіт, транспорту, кваліфікація. Але серед основних можна виділити: розробка грунтів шляхом риття траншей, виїмок, котлованів, резервів, насипів, кавальєрів для будівництва судноплавних каналів, автомобільних доріг, дамб, гребель, побудова будівель, опор ліній електропередач, підземних комунікацій, водовідводів і т.д. Також машиніст повинен проводити постійний огляд екскаватора і ремонт.

Вакансії екскаваторника у Прилуках можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Сайт має зрозумілий і зручний інтерфейс. На ньому реалізований рубрикатор, який структурує всі оголошення. Щось швидко відшукати допоможе пошуковий механізм. За ключовим словом чи фразі перед вами за секунди з'являться потрібні публікації. А налаштувати параметри для підбору підходящої пропозиції - система фільтрів. Оголоша - це доступний портал для будь-якого користувача.

Детальніше