Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: маляр у Прилуках

Звичайні оголошення

Серед усіх посад в будівельних організаціях - ключовий є професія маляра. Це людина, яка приводить до ладу поверхні перед здачею замовникові: займається нанесенням штукатурки, фарбуванням, наклеюванням шпалер. Існує також дуже поширена кваліфікація - маляр-штукатур. Він ще й готує стіни до фарбування або обклеювання.

Специфіка роботи відрізняється спеціалізаціями. Завдання автомаляра, фахівця по дереву або металу будуть різними, адже кожен матеріал обробляється по-різному. Розряд теж впливає на обов'язки. Початковий, другий, має на увазі невеликі дії по обробці поверхні й нанесення фарби. З кожним етапом рівень складності підвищується і фахівці шостого розряду займаються складною художньої фарбуванням і розписом.

Професіонали затребувані та високо оплачуються. У них є освіта в цій сфері, навички та знання. Але, якщо цього немає, можна відгукнутися на вакансії, де готові взяти без досвіду. Деякі фірми не проти навчити своїх нових співробітників і можуть навіть брати студентів на часткову зайнятість. Але є особисті якості, які повинні бути у кандидата. Найголовніше - це працьовитість, старанність скрупульозність, адже він буде відповідати за естетичне оформлення на останніх стадіях проекту. І помилки тут неприпустимі. Діяльність включає в себе фізичні навантаження, тому дуже важливо здоров'я, фіз.подготовка, витривалість, здатність до монотонної роботи.

Вакансії маляра у Прилуках розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут зібрані пропозиції від приватних роботодавців і будівельних компаній зі всіх регіонів України. Публікації можна розділити по містах і датою появи на сайті. Також - вибрати вид зайнятості, рівень заробітної плати та інші параметри. Хочете збільшити шанс працевлаштуватися - залишайте резюме в базі Оголоша. Розміщення абсолютно безкоштовне, а кількість оголошень необмежена.

Детальніше