Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: монтажник у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Услуги Электрика любой сложности.
Опыт работы более десяти лет. Начиная с Квартир, заканчивая супермаркетами. Качественно,Надёжно,Быстро и Недорого. +38********64 Сергей
06.06.2022
Марганець, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Монтажник
Договірна
Монтажник модульных домов
ТОВ "Профмодуль" является производителем модульных помещений на металлическом каркасе (бытовок, блок-контейнеров, дачных домиков) приглашает на работу.Требования: мужчина от 25 до 45 лет, с опытом работы в строительной сфере монтажником, желательно с навыками сварщика на полу...
З відео
29.11.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Монтажник
30 000 грн

Монтажник встановлює, закріплює і підключає різні будівельні конструкції, системи і побутові прилади. Він бере участь у всіх етапах: отримує замовлення, вивчає, розробляє план, проводить розрахунки та виміри, формує матеріали, проводить роботи, здає задні. Знайти роботу монтажник може на великих підприємствах, невеликих організаціях, у приватних замовників. Ця спеціальність затребувана і професіонали своєї справи отримують гідну оплату.

Сьогодні фахівців можна розділити за кваліфікаціями:

- монтажник-висотник - працює на висоті;
- монтажник-трубопровідник - займається тепло-, газо- і водопостачанням;
- монтажник-ремонтник - спеціалізується на сантехніці, стелях, перегородках;
- монтажник-будівельник - встановлює блоки, вікна, перегородки і т.п .;
- монтажник-електронік - специализирует на електронній апаратурі.

Щоб стати професіоналом в цій сфері, потрібно мати спеціальну освіту, хороші знання в галузі будівництва, розуміти влаштування інженерних систем, навички користування спеціальними інструментами, бути фізично витривалим і з міцним здоров'ям. Досвідченим кандидатам завжди радий будь-який роботодавець. Але деякі компанії готові брати і без досвіду, студентів і людей на початку кар'єри.

Усі вакансії монтажника у Дніпропетровській області розміщені в даній категорії Ogolosha.ua. Ви можете відсортувати їх за датою появи на сайті, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами. Для великих шансів працевлаштуватися - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Розміщення займе кілька хвилин, а кількість оголошень необмежена!

Детальніше